Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Otvoreni dan Sveučilišnih odjela 2018.

Objavljeno 20. 03. 2018.
Otvoreni dan Sveučilišnih odjela održat će se 17. travnja 2018.g., a organiziraju ga Odjel za biotehnologiju, Odjel za informatiku, Odjel za fiziku i Odjel za matematiku. Pozivamo djecu i odrasle, učenike i nastavnike da posjete zgradu Sveučilišnih odjela te sudjeluju i uživaju u bogatom programu radionica, natjecanja, predavanja, obilaska laboratorija i drugih zanimljivih sadržaja. Program Otvorenog dana možete pregledati ovdje. Veselimo se Vašem dolasku!