Povjerljiva komunikacija - obavijest doktorandima

Objavljeno 14. 10. 2019.
Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studiji Fizika, Sveučilišta u Rijeci trenutno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu ukoliko želite dostaviti svoj komentar članovima Stručnog povjerenstva, primjedbe, sugestije, ili želite pohvaliti rad vašega Odjela/Visokog učilišta ili nekih pojedinaca, slobodno iznesite svoje argumentirano mišljenje putem povjerljive komunikacije na mrežnoj stranici Agencije za znanost i visoko obrazovanje.

Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentar (anonimna dostava poruka). Vaše će se poruke koristiti isključivo u internom radu Stručnog povjerenstva te neće biti dostupne predstavnicima vašeg Visokog učilišta. Ukoliko želite ugovoriti individualni razgovor s članovima Stručnog povjerenstva tijekom posjeta, molimo da to ovdje i napišete. Agencija će u protokolu posjeta ostaviti 'vrijeme' za takve razgovore.