Natječaj Studentskog kulturnog centra

Objavljeno 11. 01. 2017.
Otvoren je natječaj Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih projekata iz kulture i umjetnosti u 2017. godini. Na natječaj se mogu prijaviti studentice i studenti Sveučilišta u Rijeci ili studentske udruge. Rok za podnošenje prijava je 10. veljače 2017.

Financijska sredstva dodjeljuju se studentskim projektima iz kulture i umjetnosti, a natječaj je namijenjen financiranju produkcije, prezentacije, distribucije i medijacije programa u kulturi i umjetnosti od interesa za studentice i studente Sveučilišta u Rijeci.

Na natječaj se mogu prijaviti studentice i studenti Sveučilišta u Rijeci ili studentske udruge upisane u Registar studentskih udruga i drugih organizacija na Sveučilištu u Rijeci.

Prijave se obavljaju elektronski, ispunjavanjem obrazaca koji se nalaze na mrežnim stranicama SKC-a te šalju na e-adresu skc@uniri.hr.

Tekst natječaja, obrasce i detaljnije informacije možete naći ovdje.