Vijesti

Produljen rok za prijavu na Natječaj SZSUR za financiranje studentskih programa u 2018. godini

Objavljeno 26. 01. 2018.
Skupština Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci produljila je rok za prijavu na Natječaj Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa u 2018. godini.
Rok za prijavu je 12. veljače 2018. godine u 23:59:59 sati.
Prijave se predaju na www.natjecaj.sz-ri.com.

Obavijest o produljenju na stranicama Studentskog zbora Sveučilišta može se naći ovdje.