Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Vijesti

Produljen rok za prijavu na Natječaj SZSUR za financiranje studentskih programa u 2018. godini

Objavljeno 26. 01. 2018.
Skupština Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci produljila je rok za prijavu na Natječaj Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa u 2018. godini.
Rok za prijavu je 12. veljače 2018. godine u 23:59:59 sati.
Prijave se predaju na www.natjecaj.sz-ri.com.

Obavijest o produljenju na stranicama Studentskog zbora Sveučilišta može se naći ovdje.