Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Vijesti

Natječaj za upis u I. godinu studija u ak. god. 2018./2019. - preddiplomski i integrirani studiji

Objavljeno 23. 04. 2018.
Sveučilište u Rijeci objavljuje Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija u 2018./2019. ak. god., temeljem odluke Senata od 18. travnja 2018. godine.

Tekst natječaja možete preuzeti ovdje.