Poziv na predavanje u DMF Rijeka, svibanj 2018.

Objavljeno 29. 04. 2018.
U organizaciji Društva matematičara i fizičara Rijeka, predavanje pod nazivom "Samodualni kodovi konstruirani iz simetričnih grupovno djeljivih dizajna"će održati dr. sc. Nina Mostarac, postdoktorandica na Odjelu za matematiku Sveučilišta u Rijeci. Predavanje će se održati 3. svibnja 2018. u 18.30h u zgradi Sveučilišnih odjela na kampusu na Trsatu (Radmile Matejčić 2), u prostoriji O-029.

Sažetak predavanja možete preuzeti ovdje.