HRZZ projekt

Otvorenje Realizatora 2018.

Objavljeno 15. 10. 2018.
Zaklada Sveučilišta u Rijeci je predstavila treću ediciju sveučilišnog case study natjecanja Realizator. Otvorenje će se održati u srijedu, 17. listopada 2018. u 17 h u zgradi Step Ri (Ul. Radmile Matejčić 10, Kampus).
Na otvorenju Realizatora predstavnici renomiranih hrvatskih poduzeća Jadran-galenski laboratorij d.d., Geotech d.o.o., Namještaj Mima d.o.o., Jadranka hoteli d.o.o., te Doma zdravlja Primorsko-goranske županije i Grada Rijeka predstavit će poslovne slučajeve na čijim će rješenjima raditi studenti.