HRZZ projekt

Vijesti

Objavljen Natječaj za dodjelu nagrade najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom u ak. god. 2017./2018.

Objavljeno 15. 11. 2018.
Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna najuspješnijem studentu/ici s invaliditetom u akademskoj godini 2017./2018. Cilj nagrade je poticanje izvrsnosti i boljih postignuća redovitih studenata s invaliditetom i drugim teškoćama.

Krajnji rok za podnošenje prijava na natječaj je petak, 23. studenog 2018. godine, a rezultati natječaja bit će objavljeni na mrežnim stranicama Sveučilišta i Ureda za studente s invaliditetom najkasnije 30. studenog 2018. godine.