HRZZ projekt

Tečaj za prevladavanje straha od javnog nastupa

Objavljeno 16. 11. 2018.
Psihološko savjetovalište Sveučilišnog savjetovališnog centra organizira besplatni tečaj za studente Sveučilišta u Rijeci za prevladavanje straha od javnog izlaganja.

Tečaj uključuje 6 dvosatnih susreta. Prvi susret se planira za početak prosinca (točan termin uskladit će se s rasporedom sudionika). Tečaj će se održavati u prostorijama Sveučilišnog savjetovališnog centra (Građevinski fakultet, Kampus na Trsatu). Broj sudionika je ograničen, a prijave se primaju do popunjenja tečaja.

Prije uključivanja u tečaj, studenti moraju doći na jedan individualni razgovor u svrhu bolje procjene problema te kako bi dobili detaljnije informacije o sudjelovanju u tečaju.

Za dodatne informacije možete nazvati 051/265-843 ili poslati e-mail na ssc@ssc.uniri.hr.