Natječaj za radno mjesto Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, listopad 2019.

Studiranje u Hrvatskoj

HRZZ projekt

Rijeka psihologije 2019.

Objavljeno 14. 2. 2019.
Osma Rijeka psihologije, manifestacija koja se provodi u okviru 12. Tjedna psihologije u Hrvatskoj, održat će se od 18. do 24 veljače 2019. u Rijeci i okolici.

Tih sedam dana psiholozi će približiti građanstvu brojne spoznaje iz različitih područja psihologije. U bogatom programu koji broji stotinjak aktivnosti (predavanja, radionice, tribine, okrugli stolovi itd.), svatko može pronaći nešto za sebe. Ulaz je na sve aktivnosti besplatan, a uz svaku je naznačeno kome je namijenjena. Osim popularizacije psihologije, Rijeka psihologije ima i humanitarni karakter: prodajom promotivnih predmeta prikupljat će se sredstva za nabavu instrumenata za fonokirurgiju Zavoda za audiologiju i fonijatriju Kliničkog bolničkog centra Rijeka. Rijeka psihologije projekt je suradnje sveučilišne zajednice, lokalne samouprave i neprofitnog sektora koji promiče psihologiju i volonterstvo, a pri tome ima i humanitarni karakter. Sve informacije o manifestaciji i detalje programa potražite na  mrežnim stranicama Rijeke psihologije.