Pametne STEM radionice

Objavljeno 30. 5. 2019.
Centar za mikro- i nanoznanosti i tehnologije, u srijedu, 12. lipnja 2019. s početkom u 12 sati, organizira prvi ciklus "Pametnih STEM radionica". Radionice su namijenjene djeci predškolskog i školskog uzrasta (od 5 do 15 godina) te naravno široj javnosti koja je upoznata s osnovama rada na STEMI robotima.

Prof. Saša Zelenika, kao i ostali uključeni znanstvenici, imaju dugogodišnje iskustvo u znanstvenom i nastavnom radu te popularizaciji znanosti. Projekt "Pametne STEM radionice" financira Sveučilište u Rijeci, strateški i programski partner u provedbi projekta Rijeka 2020 - Europska prijestolnica kulture u sklopu programskog pravca 27 susjedstava - Susjedstvo Kampus.

Više informacija možete pronaći na mrežnim stranicama Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci