Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, kolovoz 2019.

Studiranje u Hrvatskoj

HRZZ projekt

Vijesti

Obavijest o izboru kandidata po javnom natječaju za izbor redovitog profesora prvi izbor, srpanj 2019.

Objavljeno 19. 8. 2019.
Temeljem javnog natječaja, objavljenog u Narodnim novinama (NN br. 12/2019 dana 1. 2. 2019.), mrežnoj stranici Odjela i na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora „Euraxess“ dana 1. 2. 2019. i u dnevnom listu „Večernji list“ dana 2. 2. 2019. godine za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na odgovarajuće radno mjesto redovitog profesora prvi izbor iz znanstvenog područja Prirodne znanosti, znanstvenog polja Fizika na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu izabrana je prof. dr. sc. Janka Petravić.

Curriculum vitae prof. dr. sc. Janke Petravić možete preuzeti ovdje.