Volontiranje na Noći istraživača 2019.

Objavljeno 17. 9. 2019.
Sveučilište u Rijeci organizira manifestaciju Noć istraživača, koja će se ove godine održati u petak, 27. rujna 2019., u razdoblju od 17 do 22 sata u Tower Centru Rijeka.

Ovim putem Sveučilište u Rijeci poziva studente i studentice da kao volonteri sudjeluju u pripremi i provedbi Noći istraživača! Volonteri će biti potrebni u aktivnostima promocije manifestacije (21. rujna te od 23. do 27. rujna) te na sam dan održavanja Noći (27. rujna 2019.).

Volonterske aktivnosti vezane uz promociju predviđene su 21. rujna te od 23. do 27. rujna u prijepodnevnim terminima (10 – 13 h) i popodnevnim terminima (16 – 19 h), a podrška prilikom održavanja Noći 27. rujna od 14 do 23 sata.
Ako ste zainteresirani za volontiranje na bilo koji od navedenih datuma, možete se prijaviti na dostupnoj poveznici.

Više o Noći istraživača možete pronaći i na Facebook eventu Europska noć istraživača 2019. u Rijeci.