Online kolegiji YUFE mreže

Objavljeno 30. 7. 2020.
Sveučilište u Rijeci kao dio YUFE (Mlada sveučilišta za budućnost Europe) mreže nudi svojim studentima mogućnost upisa online kolegija na jednom od 10 sveučilišta koji su dio YUFE saveza.

Pripremljen je katalog online kolegija u kojem se mogu pronaći sve informacije o 76 kolegija koji se mogu upisati i ostvariti ECTS bodove. S obzirom na to da je ovo tek prvi (uvodni) program koji YUFE nudi studentima partnerskih sveučilišta, zainteresirani studenti mogu upisati najviše 2 online kolegija u akademskoj godini 2020./2021. Prijave su krenule 29. 7. 2020. i trajat će do 15. 9. 2020. Studenti Sveučilišta u Rijeci mogu upisati online kolegije na način da posjete mrežnu stranicu YUFE mreže i klikom na gumb „Apply Now“ pokrenu svoju prijavu.

Više informacija o upisu online kolegija dostupno je na mrežnim stranicama YUFE mreže ili putem e-maila yufe@uniri.hr.