Obrana područja istraživanja Željka Rapljenovića

Objavljeno 14. 9. 2020.
Obrana područja istraživanja doktorske disertacije Željka Rapljenovića na doktorskom studiju Fizika održat će se u utorak, 29. rujna 2020. godine u 14.30 sati u dvorani O-029 Odjela za fiziku.

Obrana područja istraživanja će se moći uživo pratiti i putem Youtube poveznice

Sudionici koji će pratiti obranu područja istraživanja Željka Rapljenovića putem Youtube-a pitanja mogu slati tijekom izlaganja na e-poštu pprester@phy.uniri.hr te će na kraju obrane područja istraživanja biti postavljena doktorandu Željku Rapljenoviću u sklopu diskusije. S obzirom na činjenicu da smo zbog situacije uzrokovane pandemijom COVID-19 ograničeni popunjenošću dvorane O-029, podsjećamo one koji se još nisu prijavili da to učine što prije.

Zbog ograničenja broja sudionika, prijave unaprijed su nužne za sve. Ukoliko netko od prijavljenih odustaje od sudjelovanja uživo molimo informaciju o tome na adresu pprester@phy.uniri.hr i u cc na dr.studij@phy.uniri.hr. Prijave se primaju najkasnije do 28. rujna 2020. godine do 10 sati.

Ukoliko bude potrebno, prioritet novih prijava za sudjelovanjem uživo odredit će se prema kriteriju:

1. Vijeće dr. studija
  2. Mentori/komentori studenta koji ima izlaganje