Poziv volonterima RISC 2012

Poziv studentima da se prijave za volonterski posao na 1. Riječkom međunarodnom kongresu RISC 2012.

Poštovani kolege studenti,

ovom prilikom pozivamo vas da se uključite u rad 1. Riječkog međunarodnog kongresa RISC 2012 s temom "Obrazovna politika u visokom školstvu" kao volonteri i time pridonesete kvalietti i uspješnosti ove manifestacije.

Volonterski posao odnosit će se na obavljanje zadaća tijekom organizacije Kongresa i za vrijeme njegova trajanja. Naime, tražimo volontere za promoviranje Kongresa na sastavnicama Sveučilišta u Rijeci (dva dana u tjednu po 3 sata) informirajući studente o Kongresu i dijeleći promotivne materijale, volontere domaćine koji će se brinuti o gostima-predavačima i volontere-pomoćnike koji će pomagati prilikom pripreme kongresa.

Ispunite obrazac za prijavu, te ga pošaljite na emai:

vidukam@gmail.com

Lijep pozdrav,