Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, svibanj 2019.

HRZZ projekt

Vijesti

Nacrt Pravilnika o udrugama i neformalnim oblicima udruživanja na Sveučilištu u Rijeci

Objavljeno 22.07.2012.
Javna rasprava o Nacrtu Pravilnika o udrugama i neformalnim oblicima udruživanja na Sveučilištu u Rijeci.

Odlukom Senata Sveučilista u Rijeci s 41. sjednice održane 17. srpnja 2012. godine otvorena je javna rasprava o nacrtu Pravilnika o udrugama i neformalnim oblicima udruživanja Sveučilišta u Rijeci kojeg možete preuzeti ovdje.

Primjedbe na predloženi tekst možete dostaviti e-poštom na bculum@ffri.hr zaključno sa 7. rujna 2012. godine.