Natječaj za imenovanje ravnatelja Zaklade Sveučilišta u Rijeci

Objavljeno 15.07.2013.
Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci donio je odluku o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja (m/ž) Zaklade Sveučilišta u Rijeci u mandatnom razdoblju od 2013. do 2017. godine.

Prijavi treba priložiti presliku ugovora o radu, presliku izbora u najviše dostignuto znanstveno-nastavno zvanje, životopis (u EU ili EUROPASS formatu), druge dokaze o ispunjavanju uvjeta ili posjedovanju poželjnih vještina i iskustava te plan rada za mandatno razdoblje od 2013. do 2017. godine.

Prijave se šalju isključivo zemaljskom poštom s naznakom "Natječaj za imenovanje ravnatelja (2013.-2017.)" na adresu:

Zaklada Sveučilišta u Rijeci
Trg braće Mažuranića 10
51000 Rijeka

Natječaj je otvoren od 15. srpnja do 30. kolovoza 2013. godine (datum poštanskog žiga), a tekst natječaja nalazi se u privitku ovdje.