Kamp za brucoše

Objavljeno 03.09.2013.
Studentski zbor po prvi puta ove godine za Vas organizira Kamp za brucoše.

Studentski zbor po prvi puta ove godine za vas organizira Kamp za brucoše. S obzirom da je pred vama velika životna prekretnica, odlazak iz srednje škole na naše fakultete, studenti riječkog Sveučilišta odlučili su vam pripomoći u što lakšem snalaženju u novoj sredini. Kamp za brucoše osmišljen je kao veliki teambuilding svih brucoša na Sveučilištu, te je vama pripala čast da budete začetnici ovog našeg zajedničkog projekta. Kamp je organiziran na način da ste podijeljeni u timove po fakultetima, odjelima i smjerovima. Svaki će tim imati svog koordinatora, starijeg studenta, koji zajedno s vama prolaziti unaprijed osmišljeni program. Očekuje vas mnogo aktivnosti, novih znanja najsvježijih informacija o vašem domu idućih nekoliko godina, te prije svega druženje i zabava sa vašim fakultetskim suputnicima, kao i upoznavanje starijih studenata koji vam svojim iskustvom i savjetima mogu dati najbolji uvid u ono što vas očekuje najbolje razdoblje u životu!

Više informacija pronađi na službenoj stranici Kampa www.ribroo.uniri.hr
facebook:  https://www.facebook.com/ribroo2013
e-mail: ured@sz.uniri.hr