Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, svibanj 2019.

HRZZ projekt

Pripremni seminar iz programiranja

Objavljeno 11.09.2013.
Pripremni seminar iz programiranja namijenjen je studentima prve godine preddiplomskih sveučilišnih studija Odjela za informatiku, Odjela za matematiku, Odjela za fiziku, Filozofskoga fakulteta (politehnike i dvopredmetne informatike) koji nemaju predznanje iz područja programiranja. Sadržaj seminara obuhvaća uvod u programiranje i olakšava praćenje nastave na kolegijima koji se bave programiranjem.
Pripremni seminar održavat će se od 23. do 27. rujna 2013. godine u  u zgradi Sveučilišnih odjela, Radmile Matejčić 2, prema sljedećem rasporedu:
Raspored

Za sve informacije možete se javiti na mail amestrovic@inf.uniri.hr