Natječaji za Rektorove nagrade, ožujak 2015.

Objavljeno 10.03.2015.
Na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci objavljena su četiri natječaja za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Rijeci. Rok podnošenja prijava je do 31. ožujka 2015. godine, a tekstovi natječaja nalaze se u nastavku ove obavijesti.

Prijave se podnose online, putem SharePoint portala gdje se nalaze upute za prijavitelje na natječaje i popratni obrasci.

Radi dodjele elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (e-adresa je povezana s uniri korisničkim imenom) koji je potreban za pristup SP portalu, molimo studente da se prilikom dodjele identiteta obrate kontakt osobi na svojoj sastavnici (popis administratora).

Poveznica na stranicu Sveučilišta s punim informacijama o nagradama je ovdje.

Tekst Natječaja za dodjelu Rektorove nagrade za sport je ovdje.

Tekst Natječaja za dodjelu Rektorove nagrade ''Student volonter godine'' je ovdje.

Tekst Natječaja za dodjelu Rektorove nagrade za studentski aktivizam je ovdje.

Tekst Natječaja za dodjelu Rektorove nagrade za studentski stručni/znanstveni/umjetnički rad je ovdje.