Provjera statusa studentskih organizacija

Objavljeno 9. 2. 2016.
Sveučilište u Rijeci je dužno jednom godišnje provjeravati status registriranih studentskih organizacija studenata.

Molimo Vas da prijavite Sveučilištu u Rijeci svaku promjenu podataka u odnosu na dostavljeno Rješenje o upisu studentske organizacije u registar studentskih organizacija. Promjene se odnose na promjenu statuta organizacije, promjenu naziva, promjenu adrese sjedišta, promjenu osobe ovlaštene za zastupanje ili prestanak postojanja studentske organizacije.

U slučaju ne ispunjenja obrasca - Izjava o nepromijenjenom statusu, odnosno prijavi promjene, udruga neće moći ostvariti sredstva na javnom Natječaju Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa u 2016. godini.

Potrebni obrasci: