Studentske vijesti

Otvorene prijave na edukacijski modul Realizator 2018.

Objavljeno 25.10.2018.
Dragi studenti,

nakon predstavljanja poslovnih slučajeva šest poduzeća i institucija case study natjecanja Realizator 2018., te rekordnog broja prijava na natjecanje (86 studenata i studentica s 11 sastavnica Sveučilišta u Rijeci), Zaklada Sveučilišta u Rijeci otvorila je prijave za edukacijski LEARN modul. Sudjelovanje je otvoreno svim studentima i studenticama stoga se mogu prijaviti i sudjelovati i oni koji se ne natječu na Realizatoru 2018.

U LEARN modulu će studenti i studentice imati priliku kroz tri praktične edukacije upoznati različite tehnike kreiranja poslovnih ideja za konkretne primjere, naučiti analizirati probleme, ponuditi odgovore i usvojiti formu pisanja poslovnih rješenja, te će usvojiti postupke koncipiranja i uspješne primjene inovacija. Prijave na edukativni modul dostupne su putem sljedećeg ONLINE OBRASCA, a više informacija možete pronaći ovdje