Studentske vijesti

YUFE Akademija 2020.

Objavljeno 23.10.2020.
Dragi studenti,

obavještavamo vas o nekoliko trenutno otvorenih registracija za različite edukacije u sklopu aktivnosti YUFE saveza sveučilišta.

1. YUFE Akademija

YUFE Akademija je serija predavanja sa svih YUFE sveučilišta koja će se od 2020. godine održavati jednom godišnje. U trenutnim okolnostima YUFE Akademija održat će se u online formatu, a sastoji se od ukupno 20 predavanja namijenjenih i otvorenih za sve zainteresirane. Ovogodišnja tema YUFE Akademije s kojom su povezane teme svih uključenih predavanja jest Europski identitet i odgovornost u globalnom svijetu.

Više informacija o predavanjima i registraciji možete pronaći na sljedećoj poveznici.

2. Treninzi transverzalnih vještina za osoblje i studente

Sveučilište "Nicolaus Copernicus" u Torunu (Poljskaorganizira seriju treninga transverzalnih vještina
koji su besplatno dostupni svom osoblju i studentima YUFE sveučilištaRegistracije su otvorene od 21. listopada do 30. listopada, a detaljnije informacije o prijavikao i popis dostupnih treningamožete vidjeti na sljedećoj poveznici.