Natječaj za mjesto asistenta na Institutu Ruđer Bošković

Objavljeno 23. 2. 2021.
Otvoren je natječaj za suradničko zvanje i suradničko radno mjesto asistent u Zavodu za istraživanje mora i okoliša, Laboratorij za fiziku mora i kemiju vodenih sustava instituta Ruđer Bošković, za rad na HRZZ projektu: „Rogozničko morsko jezero kao model odziva ekosustava na promjene u okolišu (MARRES)“, 1 izvršitelj/-ica.

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa iz članka 43. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju pristupnici trebaju ispunjavati uvjete:
  • sveučilišni diplomski studij iz prirodnih, interdisciplinarnih ili tehničkih znanosti, smjer ekoinženjerstvo, zaštite okoliša, kemija, matematika ili fizika,
  • ukupni prosjek ocjena na prethodnim razinama studija (preddiplomskom, diplomskom ili integriranom studiju) koji osigurava upis na interdisciplinarni doktorski studij oceanologije.

Dodatni kriteriji:
  • dosadašnja priznanja, nagrade i sl. za izvrsnost u studiranju i istraživački rad,
  • sudjelovanje u znanstvenoistraživačkom radu, objavljeni radovi, osobna izlaganja na znanstvenim konferencijama,
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Poželjno je iskustvo u multidisciplinarnom radu iz područja matematike, fizike, biologije ili kemije, te iskustvo u programiranju i modeliranju.

Zainteresirani se mogu javiti prof. dr. sc. Nastenjki Supić na email: supic@irb.hr