HRZZ projekt

Obavijest o izboru kandidata po javnom natječaju za izbor docenta na Fakultetu za fiziku Sveučilišta u Rijeci

Objavljeno 21. 6. 2024.
Temeljem javnog natječaja, objavljenog na mrežnim stranicama Fakulteta za fiziku dana 11. ožujka 2024. godine, na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora dana 11. ožujka 2024. godine, u Narodnim novinama broj 30/2024 dana 13. ožujka 2024. godine i na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 13. ožujka 2024. godine za izbor jednog nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto docent, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Prirodne znanosti, polje Fizika na Fakultetu za fiziku Sveučilišta u Rijeci izabran je dr. sc. Arash Ranjbar Zidehi.