Studentske vijesti

Sudjelujte u kreiranju prostora Kampusa

Objavljeno 22.4.2019.
Dragi studenti,

svi mi koristimo prostor Kampusa, netko svakodnevno, a neki povremeno, ali sigurno svi imamo neki prijedlog kako bi se isti mogao unaprijediti.
Upravo iz tog razloga, a u sklopu projekta „Inkluzivni Kampus“ koji Sveučilište u Rijeci provodi kao dio projekta EPK Rijeka 2020 "27 Susjedstava – susjedstvo Kampus", svi korisnici Kampusa pozvani su da odgovore na anketu o korištenju prostora Kampusa i ponude prijedloge za njegovo uređenje, bez obzira jeste li studenti, djelatnici ili samo povremeni posjetitelji.

Odgovori se prikupljaju anonimno, oduzet će vam par minuta vašeg vremena, a jako su važni u daljnjim planiranjima otvorenih prostora Kampusa.

Ankete su dio prve faze projekta koja će se završiti organizacijom radionica na koje ćete također biti pozvani.

Anketu možete ispuniti do 10.05.2019., a za sva pitanja i nejasnoće se javiti na e-mail iva.mrak@gradri.uniri.hr.