Studentske vijesti

Čisti Kampus za čistu Rijeku

Objavljeno 23.4.2019.
Dragi studenti,

Pridružite nam se u akciji čišćenja okoliša na području Kampusa Sveučilišta u Rijeci na Trsatu 25. travnja 2019.. Akciju je kao jednu od svojih prvih aktivnosti organizira Radna grupa za promociju održivog razvoja u cilju prevencije okoliša od onečišćenja Sveučilišta u Rijeci, koja obavještava i poziva sve zainteresirane osobe da volonterski sudjeluju u akciji proljetnog čišćenja pod nazivom „Čisti Kampus za čistu Rijeku“.

Cilj aktivnosti je poticati i podržavati akcije čišćenja okoliša te podizati svijest građana o važnosti odgovornog odlaganja ambalaže i čuvanja okoliša.

Radna grupa će omogućiti sudionicima zaštitne rukavice i vreće za sakupljanje otpada.

Mole se sudionici da obrate pažnju na oštre predmete, kukce i druge moguće opasnosti te da se ne izlažu takvim opasnostima.

Okupljanje će biti ispred Paviljona IV Studentskog naselja Trsat u 13 sati. Planirano trajanje akcije je do 15 sati.

Akcija je najavljena i putem Facebook stranice Okoliš UNIRI, gdje je moguće pratiti sve informacije.