Studentske vijesti

UniDesign – otvorene prijave za međunarodni edukativni program

Objavljeno 24.2.2021.
Dragi studenti,

Pozivamo Vas na upis na edukativni program Univerzalni i inkluzivni dizajn za bolji ljudski okoliš (UniDesign).

UniDesign je besplatni međunarodni multidisciplinarni i interdisciplinarni edukativni program Građevinskog fakulteta u Rijeci, nositeljice doc. dr. sc. Ive Mrak, sa suradnicima, predavačima i mentorima i s drugih sastavnica Sveučilišta u Rijeci i Sveučilišta u Zagrebu, ali i iz Australije, Belgije, Italije, Poljske i SAD-a.
UniDesign obrađuje teme univerzalnog i inkluzivnog dizajna iz perspektive arhitekture, građevinarstva, obrazovanja, umjetnosti, dizajna, tehnologije, filozofije i kulturalnih studija, a namijenjen je polaznicima također multidisciplinarnih profila iz svih dijelova svijeta.

Program će se odvijati u razdoblju od ožujka do svibnja 2021. godine isključivo online na engleskom jeziku s dijelom koji obuhvaća online predavanja renomiranih predavača (vidjeti suradnike na programu i letku), a potom i praktičan rad polaznika u mentorstvu istih predavača.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti do 28. veljače 2021. godine putem MS prijavnog obrasca ili Google prijavnog obrasca.