Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

SSC-ov besplatan tretman za studente sa socijalnom anksioznosti

Objavljeno 05. 03. 2018.
SSC organizira besplatan grupni tretman za studente riječkog Sveučilišta sa socijalnom anksioznosti. Susreti se održavaju u prostorijama SSC-a (zgrada Građevinskog fakulteta, Kampus na Trsatu). Prvi susret se planira tijekom ožujka 2018.

Prijave su do 12.3.2018. putem obrasca koji se nalazi na adresi: