Radionica „Kako napisati molbu i životopis za posao“

Objavljeno 09. 03. 2018.
Ured za karijere Sveučilišta u Rijeci organizira radionicu „Kako napisati molbu i životopis za posao“. Radionica je namijenjena studentima riječkog Sveučilišta, a održati će se 16. ožujka 2018. od 14 do 16 sati u zgradi Građevinskog fakulteta (prostorija 210, 2.kat) na Kampusu.

Broj sudionika je ograničen, a za sudjelovanje se možete prijaviti do 14. ožujka 2018. putem online obrasca. Više o radionici možete pročitati ovdje.