Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Natječaji za dodjelu rektorovih nagrada u akademskoj godini 2017./2018.

Objavljeno 15. 03. 2018.
Sveučilište u Rijeci raspisalo je četiri natječaja za dodjelu rektorovih nagrada u akademskoj godini 2017./2018.

Više informacija o natječajima nalazi se na sljedećoj poveznici.