Volontiranje na Noći istraživača 2022.

Objavljeno 2. 9. 2022.
Dragi studenti,

Sveučilište u Rijeci jedan je od partnera na projektu Reconnect science with the blue society (BLUE-CONNECT), što znači da će se Noć istraživača održati u Rijeci u petak, 30. rujna 2022. Pozivamo vas da se pridružite znanstvenim postajama Fakulteta za fiziku i pomognete nam predstaviti se na najbolji način te pritom se dobro zabavite.

Imat ćemo tri postaje, a voditeljice timova su izv. prof. dr. sc. Ivana Jelovica Badovinac, doc. dr. sc. Marina Manganaro i doc. dr. sc. Diana Mance/dr. sc. Marija Čargonja. Ako ste u mogućnosti i spremni ste pridružiti nam se kao volonteri i članovi timova 30. rujna 2022. godine od 17 do 22 h u zgradi Exportdrva, molimo vas da nam se javite na e-mail adrese klaudija.loncaric@phy.uniri.hr i ijelov@uniri.hr do četvrtka, 8. rujna 2022. godine.

Veselimo se suradnji!