UNIRI Career Days 2023

Objavljeno 19. 10. 2023.
Drugo izadnje Dana karijera UNIRI Career Days 2023 održat će se u raz0doblju od 23. do 26. listopada 2023. godine u organizaciji Sveučilišta u Rijeci na sveučilišnom Kampusu (Trsat). Tijekom prva tri dana (od 23. do 25. listopada) moći će se pristupiti predavanjima, radionicama i tribinama namijenjenima razvoju vještina upravljanja karijerom, informirati se o različitim mogućnostima razvoja karijere na Sveučilištu u Rijeci te unaprijediti različite prenosive vještine namijenjene postizanju profesionalnog uspjeha. Neke aktivnosti imaju ograničeni broj sudionika te je potrebna prijava. Središnja aktivnost UNIRI Career Daysa je UNIRI Job Fair koji će se održati u četvrtak, 26. listopada od 13:00 do 19:00 u prizemlju zgrade Sveučilišnih odjela.

Na Job Fairu će gotovo 50 izlagača prezentirati svoje tvrtke/institucije putem prezentacija na štandu i pitch prezentacija u maksimalnom trajanju od 15 minuta. Sudionicima svih edukativnih i informativnih aktivnosti nudi se mogućnost sudjelovanja u nagradnoj igri u kojoj će se moći osvojiti vrijedne nagrade. Nakon 19 h uslijedit će druženje tj. prilika za međusobno upoznavanje studenata, alumna i poslodavaca u neformalnom okruženju. Druženje, uz dodjelu nagrada sudionicima nagradne igre bit će organizirano u prostorima cafè-bara Kampus (Akvarij).