Natječaj za radno mjesto Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, listopad 2019.

Studiranje u Hrvatskoj

HRZZ projekt

Vijesti

Javna rasprava o nacrtu novog Pravilnika o vrednovanju programa cjeloživotnog učenja

Objavljeno 20.05.2013.
Otvara se javna rasprava o nacrtu novog Pravilnika o vrednovanju programa cjeloživotnog učenja Sveučilišta u Rijeci.
Nacrt Pravilnika dostupan je ovdje.

Temeljem Odluke Senata Sveučilišta (KLASA: 602-04/13-01/02; URBROJ: 2170-57-01-13-188) od 15. svibnja 2013., otvara se javna rasprava o nacrtu novog Pravilnika o vrednovanju programa cjeloživotnog učenja. Javna rasprava traje do 10. lipnja 2013. godine. Crvenom bojom su u nacrtu Pravilnika označeni novi dijelovi, kojih nema u trenutno važećem Pravilniku o vrednovanju programa cjeloživotnog učenja. Molimo sve zainteresirane da svoje prijedloge, komentare i primjedbe pošalju e-mailom na adresu cjelozivotno@uniri.hr zaključno sa 10. 6. 2013. godine.