Poziv na tribinu ''Nacrt Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja: prilozi javnoj raspravi''

Objavljeno 17.04.2016.
Udruga za razvoj visokoga školstva Universitas iz Rijeke organizira tribinu “Nacrt Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja: prilozi javnoj raspravi”. Tribina će se održati u četvrtak, 21. travnja 2016. godine s početkom u 13:30 sati na Građevinskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu), Ulica Radmile Matejčić 3, predavaonica G-003 (prizemlje).

Gost/ uvodničar bit će prof. dr. sc. Željko Potočnjak s Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, predsjednik Stručnog povjerenstva za izradu nacrta Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja. Moderatori tribine bit će prof. dr. sc. Jasminka Ledić, predsjednica Upravnog odbora i dr. sc. Marko Turk, član Izvršnog odbora Universitasa.

Cilj je tribine raspraviti nacrt novoga Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja. Organizacijom ove tribine Universitas želi dati doprinos javnoj raspravi o nacrtu Pravilnika.

Obavijest o tribini dostavljamo Vam u prilogu ove poruke e-pošte. Ljubazno Vas molimo da obavijest proslijedite svim zainteresiranim kolegicama i kolegama te postavite na mrežne stranice Vaše institucije/ organizacije.

Nadamo se Vašem odazivu u što većem broju.

Srdačan pozdrav, s poštovanjem

Udruga za razvoj visokoga školstva "Universitas"
Sveučilišna avenija 6, HR - 51000 Rijeka
Tel. +385 51 26 57 13/711